ABS sensor JPN 75E1085-JPN
Topplisten: Jpn Bildeler
Hjullager JPN 20L9086-JPN
206,28
Hjullager JPN 20L9081-JPN
155,98
-1%
Produktinformasjon
Oppdag JPN ABS Sensor 75E1085-JPN
Spesifikasjoner og Fordeler med JPN ABS Sensor
- Producent: JPN
- Modellnummer: 75E1085-JPN
- Tilpasset: NISSAN (PRIMERA, PRIMERA Hatchback, PRIMERA Traveller)
- Funksjon: Måler hjulhastighet for optimal ABS-funksjon
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | ABS sensor JPN 75E1085-JPN |
| Merke | Jpn |
Pris og prishistorikk
Relésats PURELUX Dualrelay 12V DTP 1 utgang DTPRelésats PURELUX Dualrelay 12V DTP 1 utgang DTP + XBB Dongle og PowerUnitRelésats PURELUX Dualrelay 12V DTP 2 utganger DTP + XBB Dongle & PowerUnitEkstralys Strands Siberia Night Ranger 9 SPOT Rund / 23 cm / 170W 2 stk. komplett sett
Ekstralys Strands Siberia Night Ranger 9 SPOT Rund / 23 cm / 170W 3 stk Komplett settEkstralys Strands Siberia NG DR 12 Flat / 31 cm / 100W 1 stk.Ekstralys Lazer Linear 18 Elite med parkeringslys Flat / 53 cm / 108W 1 stk. komplett settEkstralys Lazer Linear 18 Elite med parkeringslys Flat / 53 cm / 108W 1 stk. sett med justerbar holder
Nummerskiltholder Quickplate License plate mounting kit 1 sett for et registreringsskiltNummerskiltholder Plexiclick V1 for to skiltEkstralyspakke PURELUX WRC 1 741W / 58 000 lm Pakke med hvite 9110 ekstralysEkstralys Lazer Linear 18 Elite med parkeringslys Flat / 53 cm / 108W 1 stk.