
ny
Aduro 9.8
fra 24 990,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Aduro 9.8 – samme spesifikasjoner som Aduro 9.5, men UTEN sideglass, noe som gjør den godt egnet for hjørneinstallasjoner.
Målet med Aduro 9.8 har vært å skape en høy ovn – 120 cm – med hevet brennkammer. Dette gir enklere betjening og perfekt innsyn til flammene. Frontglasset holdes bemerkelsesverdig rent av en effektiv luftspyling. Ovnen er utstyrt med et stort oppbevaringsrom med dør samt Aduro-tronic, som automatisk regulerer forbrenningsluften og sikrer optimal forbrenning.
Tekniske data – Aduro 9.8
| Spesifikasjon | Detaljer |
|---|---|
| Ytre mål (H x B x D) | 120 x 50 x 44,7 cm |
| Vekt | 115 kg |
| Røykrør, diameter | Ø150 mm topp/bak |
| Avstand til brennbart materiale | 7,5 cm bak / 40 cm til siden |
| Brennkammerbredde | 40 cm |
| Brennkammerdybde | Ikke oppgitt |
| Maks. vedlengde | 39 cm |
| Varmer opp | 30–140 m² / 3–9 kW |
| Nominell effekt | 6,0 kW |
| Virkningsgrad | > 80 % |
| Energieffektivitetsklasse | A+ (A++ – G) |
| Aduro-tronic | Ja |
| Ekstern lufttilførsel | Nei |
| Justerbare føtter | Nei |
| Tilbehør | Glassgulvplate og topplater |
Topplisten: Aduro Peisovn

Aduro Asgård 9
6 990,-
6

Aduro 1.1 SK Klebersten
19 950,-
3

Aduro 9 Lux Ceramic
31 900,-
2

Aduro 9.5
17 650,-
6

Aduro 22.3 Lux 44 50224
21 140,-
5

Aduro 9.4
17 660,-
4

Aduro 23
17 525,-
2

Aduro 17.1 Lux Hvit
22 475,-
4
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Aduro 9.8 |
| Merke | Aduro |
Populære produkter

Aduro Asgård 9
6 990,-
6

Aduro 1.1 SK Klebersten
19 950,-
3

Nordpeis Capri Lav 202124
53 125,-
3

Aduro 9 Lux Ceramic
31 900,-
2

Dovre 101/121 CBS 74 101CBS
10 795,-
3

Aduro 9.5
17 650,-
6

Aduro 22.3 Lux 44 50224
21 140,-
5

Nordpeis DUO 6 Topp DUO6TOPP
19 800,-
2

Aduro 9 50 50291
15 990,-
5

Aduro 19 49 50591
8 769,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 24 990,- den billigste prisen for Aduro 9.8 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste peisovn for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Senso – Innebygd biopeisDancing Flames – BordbiopeisNeo 500 – Innebygd biopeisNeo 1000 – Innebygd biopeis
Cocoon Pedestal – Svart/KobberfotCocoon Aeris – Hvit m. MessingstangCocoon Aeris – Svart m. MessingstangCocoon Aeris – Svart m. Kobberstang
Cocoon Pedestal – Hvit/StålfotCocoon Aeris – Hvit m. StålstangOhio 60 Vegghengt biopeis – HvitOhio 60 Vegghengt biopeis – Svart





