
AMD Ryzen 7 3800X / 3.9 GHz prosessor - OEM
AMD Ryzen 7 3800X / 3.9 GHz prosessor - OEM (100-000000025) - Prosessorsokkel: AM4 - Prosessorfrekvens: 3.9GHz - CPU-kjerner: 8 - CPU-tråder: 16 - Grafikk kjerne: Ikke tilgjengelig - CPU-familie: AMD Ryzen 7 - TDP: 105W - Prosessor Gen: AMD Matisse (Zen 2)...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Amd Prosessorer
Populære produkter

AMD Ryzen 7 5700X3D CPU
3 779,-
2

Intel Core i3-14100 CPU
1 449,-
5

-6%
AMD Ryzen 7 9800X3D
4 689,-
4 989,-
10

-1%
Hewlett Packard Enterprise AMD EPYC 7763 / 2.45 GHz prosessor
208 253,-
142 722,-
2
Produktinformasjon
AMD Ryzen 7 3800X / 3.9 GHz prosessor - OEM (100-000000025) - Prosessorsokkel: AM4 - Prosessorfrekvens: 3.9GHz - CPU-kjerner: 8 - CPU-tråder: 16 - Grafikk kjerne: Ikke tilgjengelig - CPU-familie: AMD Ryzen™ 7 - TDP: 105W - Prosessor Gen: AMD Matisse (Zen 2)
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Boxed | Nei |
| Klokkefrekvens | 3.9 GHz |
| Virtualisering | Ja |
| Dynamisk frekvensjustering | AMD Pure Power |
| Instruksjoner | MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSE4a, AVX, AES-NI, AVX2, FMA3, ABM, BMI1, BMI2, F16C, AES |
| L2 Cache | 4 MB |
| Lanseringsår | 2019 |
Funksjoner
| Turbo Boost/Core | Ja |
| Maks frekvens | 4.5 GHz |
| Tekniktype | AMD-V, AMD-Vi, AMD RVI |
| Integrert grafikkprosessor | Nei |
| Turbo frekvens | Nei |
Minne
| L3 cache (totalt) | 32 MB |
Kompatibilitet
| 64-bit prosessor | Ja |
| ECC | Ja |
Generelt
| Processortyp | AMD Ryzen 7 3000 Series |
| Micro-teknologi | 7 |
| Thermal Design Power (TDP) | 105 W |
| Antall tråder | 16 stk |
| Antall kjerner | 8 stk |
| Maks. antal PCI Express-baner | 20 |
Prosessorer
| Kontakt | AMD Socket AM4 |
Pris og prishistorikk
AMD Ryzen 7 5800XT 105W 8C 16T 4.8GHz AM4 BOX 100-100001582WOFIntel Xeon 6349P 6 Core 3.60 GHz Tray CM8071506036401Intel Core i3 14100T 2.7GHz OEM CM8071505092103AMD Ryzen 7 5700 AM4 8C/16T Tray 100 000000743
AMD Ryzen 5 5600X Tray CPU 3,7 GHz 6 kjerner AM4AMD Ryzen 7 5700G Prosessor 8 kjerner 3.8 GHz 16MB L3 Cache Radeon grafikk AM4 65W TrayIntel Core Ultra 5 250K AT807683B9B4886Intel Core Ultra 5 250KF AT807683B9B4887
Intel Core Ultra 7 270K AT807683B9B4884Intel Core i9 10900E OEM CM8070104420408Intel Core i5 14600T OEM CM8071504821019AMD EPYC 4244P 100 100001480WOF












