APC Easy UPS 3S E3SUPS40KHB2 - UPS - 40 kW - 40000 VA
-1%
APC Easy UPS 3S E3SUPS40KHB2 - UPS - 40 kW - 40000 VA (E3SUPS40KHB2) - Kapasitet: 40kVA...
fra 151 826,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
APC Easy UPS 3S E3SUPS40KHB2 - Kraftig UPS Løsning for Ditt IT Utstyr
Pålitelighet og Effektivitet
Kompakt og Praktisk Design
Med sine dimensjoner på 500 mm bredde, 969 mm dybde, og 140 mm høyde, er denne UPS-en designet i et kompakt tårnformat, noe som gjør plasseringen enkel, selv i trangere områder. Den har også fronttilgang for service, noe som forenkler vedlikehold og reduserer nedetid.
Tekniske Spesifikasjoner
  • Farge: Hvit
  • Vekt: 590 kg
  • Kapasitet: 40 kVA (40000 VA)
  • Design: Dobbelkonverterende, ren sinuskurve
  • Batteristøtte: 4 VRLA-batterier
Mål
Bredde500 mm
Dybde969 mm
Høyde140 mm
Vekt590 kg
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 151 826,- den billigste prisen for APC Easy UPS 3S E3SUPS40KHB2 - UPS - 40 kW - 40000 VA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ups/overspenningsvern for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.