APC Schneider Electric Easy UPS 3S E3SUPS40KHB - UPS - 40 kW - 40000 VA
-1%
APC Schneider Electric Easy UPS 3S E3SUPS40KHB - UPS - 40 kW - 40000 VA (E3SUPS40KHB) - Kapasitet: 40kVA - Produkt: Rackmonterte UPS...
fra 159 569,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
APC Schneider Electric Easy UPS 3S E3SUPS40KHB - Kraftrik UPS for Kritiske Systemer
Hovedfunksjoner og Spesifikasjoner
  • Produktfarge: Hvit
  • Bredde: 500 mm
  • Dybde: 760 mm
  • Høyde: 140 mm
  • Vekt: 158 kg
Enkel Overvåkning og Sikker Nedstengning
Mål
Bredde500 mm
Dybde760 mm
Høyde140 mm
Vekt158 kg
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 102 515,- den billigste prisen for APC Schneider Electric Easy UPS 3S E3SUPS40KHB - UPS - 40 kW - 40000 VA blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ups/overspenningsvern for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.