Audix Micropod18 M1250b Cardioid Mic With 18” Gooseneck
fra 6 531,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Type
Mikrofoner
Mikrofoner
Dynamisk
Trådløs
Nei
Nei
Volumkontroll
Type mikrofon
Dynamisk
Produktinformasjon
Audix Micropod18 M1250b Cardioid Mikrofon med 18” Gåsehals
Designet for ytelse
  • Kardioid polarmønster: Isolerer tale og reduserer bakgrunnsstøy, perfekt for travle rom.
  • Bredt frekvensområde: Med et register fra 50 Hz til 19 kHz gir mikrofonen en naturlig og klar lyd.
Enkel installasjon og bruk
Hvorfor velge Audix Micropod18?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnAudix Micropod18 M1250b Cardioid Mic With 18” Gooseneck
MerkeAudix
TypeMikrofoner
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 531,- den billigste prisen for Audix Micropod18 M1250b Cardioid Mic With 18” Gooseneck blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mikrofoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.