Behringer Europower Pmp2000d 2000w, 14 Channel, Klark Teknik Fx
Behringer PMP2000D Powermikser tilbyr 2000 watt svært effektiv Klasse-D utgangseffekt samtidig som den opprettholder et utrolig kraft-til-vekt forhold. Behringer PMP2000D har 14 inngangs-kanaler med 9 profesjonelle "usynlige" IMP mikrofon preamper og valgbar +48V phantom power 4 stereo-kanaler og en KLARK Teknik FX prosessor......
fra 3 015,25
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Behringer Europower Pmp2000d: Den Ultimate Mikseren for Live Lyd
Kraft og Fleksibilitet i Ett
  • 14 kanaler: Inkluderer 9 mikrofoninnganger og 4 stereokanaler for maksimal tilkobling.
  • Trådløst klar: Klar for Behringers digitale trådløse system for optimal frihet uten kabler.
Overlegen Lydkvalitet
Med Invisible IMP MIC Preamps får du en dynamisk rekkevidde på hele 130 dB og en båndbredde fra under 10 Hz til over 200 kHz. Dette gir deg krystallklar lyd og utrolig presisjon, uansett hvilken type mikrofon du bruker. Du kan enkelt tilpasse lyden til ditt behov takket være dress-up alternativer med en intern bryter for strømforsyning og støyfri drift.