Black & Decker Kompressor BDCINF18N 160 PSI 18V AC/DC Uten batteri
BLACK+DECKER BDCINF18N-QS 12V Kompressor (luftpumpe)...
fra 1 030,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Black & Decker Kompressor BDCINF18N – Kraftig og Praktisk Inflator
Kraft og Allsidighet i Én Enhet
BDCINF18N er den første av sitt slag som tilbyr muligheter med 3 strømkilder – den kan kobles til 12V bilsigarettuttak, eller du kan bruke den trådløse 18V Slide-Pack-batterisystemet, som også er kompatibelt med andre ladbare Black & Decker-produkter. Dette gir deg frihet til å bruke den hvor som helst, uten å være avhengig av stikkontakter.
Brukervennlige Funksjoner
Spesifikasjoner som Teller
  • Modell: BDCINF18N
  • Type: Kompressor
  • Maks. trykk: 160 PSI / 11 Bar
  • NOBB-nummer: 52911104
  • EAN: 5035048661628
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBlack & Decker Kompressor BDCINF18N 160 PSI 18V AC/DC Uten batteri
MerkeBlack & Decker
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 030,- den billigste prisen for Black & Decker Kompressor BDCINF18N 160 PSI 18V AC/DC Uten batteri blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kompressorer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.