Bosch S1255CHC Tigersagblad Metall 300 mm - 8 TPI for Presise Kutt
Tigersagblad for saging av grovt, seigt metall. Bredt blad for presise, rette kutt....
fra 279,-
Tilgjengelig i 9 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bosch Bajonettsagblad S1255chc Metal - Den ultimate løsningen for metallkutting!
Unike egenskaper ved Bosch Bajonettsagblad S1255chc
  • Materiale: Tenner av karbid og en base av elastisk karbonstål sikrer ekstra lang levetid.
  • Størrelse: Lengde på 300 mm, bredde på 25 mm og tykkelse på 1,25 mm gir optimal skjærekapasitet.
  • Ideell for: Saging av rør og profiler med veggtykkelse mellom 4–12 mm.
  • Tykkelse og tannavstand: Med en middels tannavstand på 3 mm, er dette bladet perfekt for presise kutt.
Hvorfor velge Bosch Bajonettsagblad S1255chc Metal?
Noen detaljer om produktet
  • Type: Sagblader
  • Bruksområder: Krevende saging av metall og høyfast stål.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBosch Bajonettsagblad S1255chc Metal
MerkeBosch
TypeSagblader
Spesifikasjoner
Til saging avMetall
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 279,- den billigste prisen for Bosch S1255CHC Tigersagblad Metall 300 mm - 8 TPI for Presise Kutt blant 9 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.