BOSCH SIRKELSAGBL 216X30X64T EXP HIGHPRESS
-1%
fra 838,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
BOSCH SIRKELSAGBL 216MM EXP HIGHPRESS - Perfekt for presis skjæring
Merke: Bosch
Profesjonell kvalitet for presise resultater
  • Type: Sagblader
  • Bladdiameter: 216.0 mm
Egnet for ulike materialer og verktøy
  • Mål, ytre diameter: 216mm
  • Mål, indre diameter: 30mm
  • Max RPM: 8800
  • Antall tenner: 64
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBOSCH SIRKELSAGBL 216X30X64T EXP HIGHPRESS
MerkeBosch
TypeSagblader
Spesifikasjoner
Til saging avTre
Antall tenner64
Mål
Hulldiameter30.0 mm
Funksjoner
Bladdiameter216.0 mm
Størrelse
Klingediameter216 mm