Bremseklosser MASTER-SPORT 13046026062N-SET-MS
-19%
fra 206,99
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseklosser MASTER-SPORT 13046026062N-SET-MS – Kvalitet og Sikkerhet Bak Rattet
Spesifikasjoner som Imponerer
  • Monteringsposisjon: Bakaksel
  • Tykkelse: 17,7 mm
  • Bredde: 130 mm
  • Høyde: 55,3 mm