Bremseklosser MASTER-SPORT 13046028442N-SET-MS
fra 229,98
Produktinformasjon
Bremseklosser MASTER-SPORT 13046028442N-SET-MS – Sikkerhet på veien
Spesifikasjoner og detaljer
  • Monteringsposisjon: Fremaksel
  • Tykkelse: 19,4 mm
  • Bremsesystem: Lucas / TRW
  • Bredde: 130 mm
  • Høyde: 56,5 mm
  • Varselkontaktlengde: 298 mm, 333 mm