Bremseklosser MOTAQUIP LVXL1947
Produktinformasjon
Bremseklosser MOTAQUIP LVXL1947 – Din sikre løsning for bremsesystemet!
Nøkkeldetaljer for MOTAQUIP LVXL1947
  • Bredde: 94,7 mm
  • Tykkelse: 20 mm
  • Lenge: 124,3 mm
  • Bremseanlegg: Kompatible med både kjøretøy uten og med M-teknikk
  • Slitasje varselkontakt: Klargjort for slitasjeindikator
  • WVA nummer: 22425
  • For bremseskive diameter: 348 mm
  • For bremseskivetykkelse: 36 mm