Bremseskive BLUE PRINT ADT343129
fra 439,58
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive BLUE PRINT ADT343129 – Kvalitet og Sikkerhet for Din Bil
Produktegenskaper
  • Tykkelse: 18 mm
  • Ytre diameter: 312 mm
  • Tykkelse i mm: 68 mm
  • Hulltall felg: 6
  • Antall festehull: 6
  • Hullsirkel-ø: 140 mm
  • Maks. dreiemål for bremsetrommel: 211 mm
  • Senterdiameter: 106,1 mm
  • Bremseskive type: Innvendig ventilert
  • Monteringsposisjon: Bakaksel
  • Minste tykkelse: 16 mm