Bremseskive VAICO V20-80057
Bremseskive VAICO V20-80057
fra 451,99
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive VAICO V20-80057 – Kvalitet og Prestasjon for Din Bil
Detaljerte Spesifikasjoner
La oss dykke inn i spesifikasjonene:
  • Bremseskive type: Ventilert
  • Ytre diameter: 300 mm
  • Tykkelse: 20 mm (minste tykkelse: 18,4 mm)
  • Høyde: 66 mm
  • Navhøyde: 46,1 mm
  • Hullsirkel-ø: 120 mm
  • Hulldiameter: 14,65 mm