Bremseskive VAICO V30-80005
Bremseskive VAICO V30-80005
fra 478,99
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag VAICO Bremseskive V30-80005 – Kvalitet i Hver Bremse
Spesifikasjoner av VAICO V30-80005
  • Monteringsposisjon: Framaksel
  • Ytre diameter: 322 mm
  • Tykkelse: 32 mm (minste tykkelse: 30 mm)
  • Høyde: 64,5 mm
  • Navhøyde bremseskive: 32,5 mm
  • Hulltall felg: 5
  • Senterdiameter: 67 mm
  • Hullsirkel-ø: 112 mm