
Crystal Reiki Av Krista N. Mitchell
Combination of two very popular subjects: crystal and energy healingfrom an author with a great platform, who has worked with a variety of influential people in culture and the arts....
fra 229,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Frakt og levering
Produktinformasjon
Fully illustrated and easy to use, this comprehensive guide teaches the fundamentals of working with crystals and chakras; explains how healers should prepare themselves, their space and their tools; covers four levels of healing that include auras, body, mind and spirit; and stresses the importance of self-care for healers themselves
Topplisten: Other Brand Livssyn og selvutvikling

Glimt av evigheten
259,-
3

Dyrenes evangelium
449,-
3
Spesifikasjon
Størrelse
| Produktvekt | 480 g |
| Høyde | 228 mm |
| Bredde | 178 mm |
| Tykkelse | 16 mm |
Generelt
| Språk | Engelsk |
| Sett | Nei |
| Antall sider | 224 Sider |
| Sjanger | Filosofi og religion |
| Typ | Papirbøker |
| Format | Paperback |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 229,- den billigste prisen for Crystal Reiki Av Krista N. Mitchell blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste livssyn og selvutvikling for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.












