
CULLMANN MUNDO 522TC Silver
Stativ...
fra 2 169,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Gratis frakt
6 dager
Produktinformasjon
Stativ
Topplisten: Cullmann Tripod

CULLMANN Alpha 2500
330,-
4

CULLMANN Magnesit COPTER
470,-
3

CULLMANN PRIMAX 350
519,-
3

CULLMANN PRIMAX 380
499,-
3

CULLMANN Alpha 1000
167,-
3

-5%
CULLMANN Alpha 1000 mobile
262,-
277,-
3

-2%
CULLMANN QR-Plate M
133,-
136,-
3

-3%
CULLMANN Alpha 15
102,-
105,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | CULLMANN MUNDO 522TC Silver |
| Merke | Cullmann |
| Type | Stativer |
| Modellnavn | Cullmann Mundo 522TC |
Spesifikasjoner
| Inklusiv stativhode | Ja |
| Egenskaper | Krok, Vater |
| Kameragjenge | 1/4" -20 UNC |
| Materiale | Karbonfiber |
| Belastning (maks) | 5.0 kg |
| Antall ledd | 3 ledd |
| Egnet bruk | Foto, Video |
| Max belastning (stativhode) | 5.0 kg |
| Stativgjenge | 1/4" -20 UNC |
Mål
| Arbeidshøyde (min) | 17.0 cm |
| Arbeidshøyde (max) | 135.5 cm |
Type
| Type stativ | Tripod |
| Type stativhode | Kuleleddshode |
Størrelse
| Lengde sammenslått | 31.5 cm |
| Produktvekt | 1.02 kg |
Generelt
| Typ | Stativer |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 169,- den billigste prisen for CULLMANN MUNDO 522TC Silver blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tripod for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Tripod og Selfiestang med Fjernkontroll og Mikrofon SvartManfrotto PIXI Mini Stativ med mobilholderHohem iSteady MT3 for Camera & PhoneHohem iSteady MT3 Pro for Camera & Phone
Hohem iSteady MT3 Pro Kit for Camera & PhoneSony GP VPT1 Stativgrep og bordstativTelesin Fleksibelt mobilstativ med bøyelige ben og 360 rotasjon SvartRollei Easy Creator Quadpod for mobiLED-lys 360 roterbar
Levenhuk Level BASE TR20 Tripodstativ SvartWozinsky Selfie Stick WH181-Y1S 1.75m Aluminum Alloy TripodGoPro Shorty Mini Extended Pole + TripodSteinberg Systems Stativ 248 404 mm 1/4"



