Deepcool PF750 750W R PF750D HA0B EU
Deepcool Pf750 Power Supply Unit 750 W (R-PF750D-HA0B-EU) - Strøm: 750W - 80 PLUS certification: 80 PLUS White...
fra 514,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Deepcool Strømforsyning
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Deepcool PF750 750W R PF750D HA0B EU |
| Merke | Deepcool |
Populære produkter
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
4
-1%
Thermaltake Toughpower Gt Power Supply
981,-
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-2%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
889,-
-4%
be quiet! Power Zone 2 1200W BP030EU
5
-3%
Lian Li Edge Gold 850W strømforsyning (hvit)
ASUS ROG THOR 1600W Titanium PSU
2
MSI MPG A750GF, 750W PSU
849,-
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 514,- den billigste prisen for Deepcool PF750 750W R PF750D HA0B EU blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste strømforsyning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.