Eaton 9SX 9SX2000IR - UPS - 1800 watt - 2000 VA
Produktinformasjon
Eaton 9SX 9SX2000IR - UPS - 1800 watt - 2000 VA: Den perfekte løsningen for strømforsyning
Kraftige funksjoner i Eaton 9SX 9SX2000IR
- Bredt spenningsområde: Den støtter AC-spenninger fra 200V til 240V, noe som gjør den kompatibel med de fleste systemer.
Sikre driften med Eaton 9SX 9SX2000IR
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Eaton Ups/overspenningsvern
Eaton tannstangsett
Eaton 5P Gen2 Rack 1U 5P650IRG2
Eaton Ellipse PRO 1600 - UPS - 1000 watt - 1600 VA
Eaton 5P Gen2 Rack 1U 5P850IRG2
Spesifikasjon
| Produktnavn | Eaton 9SX 9SX2000IR - UPS - 1800 watt - 2000 VA |
| Merke | Eaton |
| Type | UPS |
| Sikring | Nei |
| Antall strømuttak | 6 |
| Antall USB-uttak | 1 USB-uttak |
| Bredde | 16.0 cm |
| Høyde | 25.2 cm |
| Dybde | 38.7 cm |
| Vekt | 19000.0 g |
| Strømbryter | Nei |
| Ethernet | Nei |
| Effekt | 900 W |