
Ecotronic ventilator EBUC501W2
Sørg for at kjøkkenet ditt er fri for lukt og damp med Ecotronic ventilator, som kommer med på 274 m³/t filtreringskapasitet og LED-belysning for å gi deg bedre oversikt under matlaging....
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Ecotronic Kjøkkenvifter

Ecotronic ventilator EPH609B
2 309,-
1

Ecotronic ventilator EBUC509MB
1 047,-
1
Populære produkter

Smeg KSG52HE Integrert Ventilator med LED-belysning Grå
4 236,-
4 490,-
7

Elica Era C 60 Innebygd Ventilator med Belysning - Svart
2 483,-
2 523,-
7
Produktinformasjon
Sørg for at kjøkkenet ditt er fri for lukt og damp med Ecotronic ventilator, som kommer med på 274 m³/t filtreringskapasitet og LED-belysning for å gi deg bedre oversikt under matlaging.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Produkttype | Underbygd |
| Egenskaper | Belysning, Vaskbart filter |
| Kapasitet (m3/h) | 274 |
| Hastighet | 3 |
| Intern motor | Ja |
Mål
| Standardbredde | 50 cm |
| Bredde | 50.0 cm |
| Høyde (max) | 16.0 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
| Vekt | 4.95 kg |
Funksjoner
| Smarte funksjoner | Kompatibel med kontrollapp |
Prestasjon
| Fettfiltreringseffektivitetsklasse | C |
| Belysningseffektivitetsklasse | B |
| Energiklasse | D |
Generelt
| Med motor | Ja |
| Justerbar hastighet/motstand | Nei |
| Maksimalt støynivå | 54 dB |
AEG 9000 serien GG96D81AB KjøkkenventilatorAEG 9000 serien GG96D51AB KjøkkenventilatorBosch Serie 6 DBB87DP60 VentilatorWitt Think 90 W Kjøkkenventilator
Electrolux 300 serien LFP226W KjøkkenventilatorElectrolux 300 Serien LFU317W KjøkkenventilatorSilverline Em 2250 60 KjøkkenventilatorThermex Decor 787 CVV Kjøkkenventilator 60cm hvit
Thermex Decor 787 CVV Kjøkkenventilator 60cm svartThermex Decor 787 CVV Kjøkkenventilator 60cm stålThermex Decor 787 CVV Kjøkkenventilator 70cm hvitThermex Decor 787 CVV Kjøkkenventilator 70cm svart












