
Edelweiss Fjernkontroll 4x8 cm sølv til LED lys
Praktisk fjernkontroll som passer til alle Edelweiss LED-lys. Slå av og på lysene med ett trykk, og bruk den smarte 6-timers timeren for automatisk av-funksjon. Perfekt for enkel, stemningsfull og bekymringsfri belysning....
fra 29,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Denne sølvfargede fjernkontrollen måler 4 x 8 cm og er kompatibel med alle LED-lys fra Edelweiss. Den gir deg mulighet til å slå lysene av og på med ett trykk, og har i tillegg en innebygd timerfunksjon som lar deg stille inn 6 timers driftstid.
Fjernkontrollen er enkel å bruke og gir deg praktisk kontroll over belysningen, enten du bruker lysene innendørs eller utendørs. Et nyttig tilbehør som gir fleksibilitet og komfort i hverdagen.
Topplisten: Edelweiss Lys
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Edelweiss Fjernkontroll 4x8 cm sølv til LED lys |
| Merke | Edelweiss |
| Farge | Sølv |
Spesifikasjoner
| Materiale | Plast |
Mål
| Høyde | 0, 6 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 8 cm |
| Vekt | 100 g |
Generelt
| Type | Kubbelys |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 29,- den billigste prisen for Edelweiss Fjernkontroll 4x8 cm sølv til LED lys blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lys for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Blomus Scented Travertine Candle 11 Cm Ø 10 Cm Frabli Indian Tan Pink L 100CMBlomus Scented Travertine Candle 9 Cm Ø 8 Cm Frabli Magnet Grey L 80CMBlomus Scented Travertine Candle 11 Cm Ø 10 Cm Frabli Magnet Grey L 100CMBlomus Scented Travertine Candle 11 Cm Ø 10 Cm Frabli Travertine Beige L 100CM
Blomus Scented Travertine Candle 11 Cm Ø 10 Cm Frabli Moonbeam Beige L 100CMBlomus Scented Travertine Candle 9 Cm Ø 8 Cm Frabli Moonbeam Cream L 80CMHouse Doctor House Doctor LED lampe Globe 4 W KlarHouse Doctor House Doctor LED lampe Globe 2.5 W Klar
House Doctor House Doctor LED lampe Krone 4 W / E14 KlarHouse Doctor House Doctor LED lampe Krone 2.5 W / E14 KlarHouse Doctor House Doctor LED lampe Krone 4 W / E27 KlarHouse Doctor House Doctor LED lampe Krone 2.5 W / E27 Klar












