
-9%
EGLO Taklampe Maserlo 53 cm cappuccino 31608
EGLO Maserlo anheng Ø530 cappuccino/gull, E27, 3X60W...
fra 1 276,-
Tilgjengelig i 5 butikker
Produktinformasjon
Oppdag Elegansen med EGLO Taklampe Maserlo
Gi ditt hjem en touch av moderne eleganse med EGLO Taklampe Maserlo i cappuccino-farge. Denne takpendelen er designet for innendørsbelysning og vil være et stilig tillegg til ethvert rom.
Stilfullt Design og Behagelig Belysning
- Design: Denne taklampen har en skjerm i tekstil som gir den et mykt og behagelig utseende.
- Farger: Kombinasjonen av matt nikkel, cappuccino og gull gir lampen et elegant og luksuriøst preg.
- Størrelse: Med en diameter på 53 cm passer lampen perfekt til ulike rom uten å være for dominerende.
- Materialer: Laget av høykvalitets metall og tekstil for holdbarhet og stil.
Tekniske Spesifikasjoner
- Sokkel: E27
- Lyspære: Krever 3 stk, maks 42 Watt (ikke inkludert)
- Dimbar: Ja, ved bruk av dimbar lyspære og ekstern dimmer
- IP-Grad: IP20 - Egnet for innendørs bruk
- Klasse: II - Dobbelt isolert for ekstra sikkerhet
EGLO Taklampe Maserlo 53 cm cappuccino 31608 er den perfekte kombinasjonen av stil, funksjonalitet og kvalitet. Skap en koselig atmosfære i hjemmet ditt med denne elegante taklampen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Eglo Taklampe

EGLO TAMARA 1 spot
483,-
3

-4%
EGLO TOWNSHEND 3 spot
239,-
250,-
4
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Sokkel | E27 |
Mål
| Bredde | 530 mm |
| Diameter | 38.0 cm |
| Dybde | 530 mm |
| Høyde | 110.0 cm |
Funksjoner
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP20 |
Design
| Farge/materiale | Aluminium, Grå/Antrasitt, Brun, Gull |
Generelt
| Maks effekt per pære | 60 W |
| Type pære | Lyspære |
| Antall pærer | 3 stk |
| Medfølgende pærer | Nei |
| Typ | Pendellamper |
Populære produkter

-2%
Philips Hue WA Being Taklampe Sort - 60604
1 761,-
1 799,-
15

EGLO TAMARA 1 spot
483,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 276,- den billigste prisen for EGLO Taklampe Maserlo 53 cm cappuccino 31608 blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste taklampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Scandi Living Solar taklampe svart 73 cm Røykaktig gråScandi Living Solar taklampe svart 73 cm Frostet hvitKonsthantverk Kant plafond Ø45 cm WhitePR Home Colmar plafond Svart Ø41x13 cm
Lumenlight Avola plafond med sensor Ø30 cmOsram Smart+ Wifi Orbis Disc plafond justerbar hvit Ø40 cmEcofoss TC Basic panel 60x60 cm 4000KOsram Smart+ Wifi Orbis Stea plafond fargeskiftende Ø48,5 cm
Osram Smart+ Wifi Orbis Magnet plafond justerbar hvit 30x30 cmOsram Smart+ Wifi Orbis Magnet ceiling justerbar hvit 60x30 cm hvitOsram Smart+ Wifi Spiral ceiling justerbar hvit Ø50 cm4lite Smart Circular vegg & taklampe grå



















