Electrolux komfyr LKR64001NX
Electrolux komfyr LKR64001NX
fra 8 277,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Electrolux LKR64001NX – Komfyren for den moderne kjøkkenhobbyisten
Praktiske funksjoner og spesifikasjoner
  • Antall ovner: 1
  • Antall kokesoner: 4 stk
  • Komfyrtype: Glasskeramikk
  • Standardbredde: 60 cm
  • Høyde: 850 mm
  • Dybde: 600 mm
  • Bredde: 596 mm
  • Varmluft: Ja
  • Energiklasse: A
  • Spenning: 400 V
  • Farge: Hvit, rustfritt stål og transparent
Bruksområder for Electrolux LKR64001NX
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnElectrolux komfyr LKR64001NX
MerkeElectrolux
TypeInduksjonskomfyrer
FargeHvit, Rustfritt stål, Transparent
Spesifikasjoner
PlasseringGulvovn
Antall kokeplater4 kokeplater
Type ovnElkomfyr
Funksjoner
Varmluft
Ja
FunksjonerBarnesikring, Timer, Grillfunktion
Energiforbruk per program (varmluft)0.82 kWh
Strømforsyning
Energiklasse (Energimerking før 2021)A
Spenning400
Tilkoblingseffekt10500 W
Størrelse
Produktvekt57 kg
Ovnsvolum73 L
Høyde850 mm
Dybde600 mm
Bredde596 mm