Elite Screens ELITE ER110DHD3 16:9
Produktinformasjon
Elite Screens ELITE ER110DHD3 16:9 – Den perfekte projeksjonsskjermen for hjemmeunderholdning
Spesifikasjoner og egenskaper som imponerer
- Type lerret: Rammemontert
- Plassering: Veggmontert
- Frontprojeksjon: Ja
- ALR/CLR lerret: Nei
- Bredde (bilde): 244.0 cm
- Høyde (bilde): 136.9 cm
- Kabinett: Har ikke kabinett
- 12v trigger: Nei
- Høykontrast: Nei
- Lydtransparent: Nei
- Tab Tension: Nei
Bruksområder og fordeler
Topplisten: Elite Screens Projektorlerret
Elite Screens Elite SableFrame 92"
Elite Screens ELITE ER100WH1 16:9
ELITE SCREENS TRIPOD PROJEKTORSKJERM 3,45 M (136") 1:1
Elite Screens projektorlerret Electric106NX sort
ELITE SCREENS M120XWV2 PROJEKTORSKJERM 3,05 M (120") 4:3
ELITE SCREENS SPECTRUM PROJEKTORSKJERM 2,54 M (100") 16:9
ELITE SCREENS F135NWH PROJEKTORSKJERM 3,43 M (135") 16:9
Spesifikasjon
| Sideforhold | 16:9 |
| Farge (lerret) | Grå |
| Farge (kabinett) | Har ikke kabinett |
| Gain | 1.2 |
| 12v trigger | Nei |
| Høykontrast | Nei |
| Lydtransparent | Nei |
| Tab Tension | Nei |
| Bildestørrelse | 110 " |
| Bredde (bilde) | 244.0 cm |
| Høyde (bilde) | 136.9 cm |
| Vekt | 12.2 kg |
| Type lerret | Rammemontert |
| Plassering | Vegg |
| Frontprojeksjon | Ja |
| ALR/CLR lerret | Nei |
Populære produkter
Elite Screens 84" Manuelt lerret
Elite Screens 100" portable lerret
Elite Screens 100" Manuelt lerret
Nobo NOBO projektionsskrm
Elite Screens 120" 4K rammelerret
Andersson PRS 1.2 - 120"