ENERMAX Kühler ELC-LMF-240-SF LiqMaxFlo SR
Enermax LIQMAXFLO SR 240 CPU Vannkj??ler - 240mm - Svart...
Produktinformasjon
Opplev kraften med ENERMAX Kühler ELC-LMF-240-SF LiqMaxFlo SR
Kompatibilitet og ytelse
ENERMAX Kühler ELC-LMF-240-SF er kompatibel med både AMD Socket AM4 / AM5 og Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851. Dette gjør den til et allsidig valg for de fleste moderne systemer. Med en radiator på 274 mm og to 120 mm vifter, kan du forvente en maksimal luftstrøm på 58.03 CFM, noe som sikrer at varmen effektivt blir avledet fra prosessoren.
Tekniske spesifikasjoner som imponerer
  • Vifteturtall: 500 - 1800 RPM (±10%)