
Equine Exercise Physiology
"a readable, up-to-date account of how to achieve the highest standards in your competition horses. It will suit all horse enthusiasts and students, as well as experienced trainers." From the Foreword, by Peter Scudamore....
fra 1 049,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Frakt og levering
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Produktinformasjon
"a readable, up-to-date account of how to achieve the highest standards in your competition horses. It will suit all horse enthusiasts and students, as well as experienced trainers." From the Foreword, by Peter Scudamore.
Topplisten: Other Brand Medisin og helsefag

Den Terapeutiske Dansen
150,-
3
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Språk | Engelsk |
| Sjanger | Vitenskap og medisin |
| Format | Paperback |
Størrelse
| Produktvekt | 616 g |
| Høyde | 243 mm |
| Bredde | 189 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Antall sider | 304 Sider |
| Typ | Papirbøker |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 049,- den billigste prisen for Equine Exercise Physiology blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste medisin og helsefag for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Professionalism in Physical TherapyWorkbook for Beik's Health Insurance TodayTeaching in NursingPediatric Otolaryngology An Issue of Pediatric Clinics of North America
Intracoronary Physiology and its use in Interventional Cardiology An Issue of Interventional Cardiology ClinicsFoundations of Health Information ManagementGunner Goggles PsychiatryThe Mont Reid Surgical Handbook
Midwifery Essentials: Infant feedingStatistical Methods in Diagnostic MedicineThe Leadership TrajectoryManagement of Metastatic Liver Tumors An Issue of Surgical Oncology Clinics of North America









