Fusion Apollo MS-WB675 marineradio 4 soner, BT, NMEA2000, optisk ++
Produktinformasjon
Opplev Lyd som Aldri Før med Fusion Apollo MS-WB675 Marineradio
Fantastisk Lydkvalitet i Hver Sone
- Multi-Zone™ teknologi: Kontroller hver sone individuelt for en tilpasset lytteopplevelse.
- Bluetooth-tilkobling: Stream musikken din med enestående klarhet og bekvemmelighet.
- NMEA2000-kompatibilitet: Sammenkoble med andre marinedevices for en sømløs opplevelse.
Intuitiv Bruk med Avanserte Funksjoner
Bygget for Havet – Holdbarhet i Første Klasse
Din Favorittmusikk, uansett hvor du er!
Topplisten: Fusion Andre båtdeler
Fusion Apollo 4-kanals forsterker Apollo, 4-kanaler, 4x150W
Fusion ARX70 trådløs fjernkontroll Hvit
Fusion ARX70 trådløs fjernkontroll Sort
Spesifikasjon
| Produktnavn | Fusion Apollo MS-WB675 marineradio 4 soner, BT, NMEA2000, optisk ++ |
| Merke | Fusion |
| Type | Hodetelefoner |
| Farge | Blå |
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Trådløse | Nei |
| Vannbestandige | Nei |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Kontakttype | 3.5mm |
| Bluetooth | Nei |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 40000.0 Hz |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
FAQ
Populære produkter
STRIKK 3MM RUND
Tennplugg QC8WEPIA
Mercury Oljefilter
NIROXX MARINA VARM BEIGE
Putefolie 150cm
KALESJEKNAPP 10 MM