Glamox Heating 3001 TPA1200W
Glamox Heating 3001 TPA1200W
Glamox Heating 3001 TPA1200W 3001 TPA panelovn uten termostat, 1200W, 230V, Dobbelt isolert (Cl. II), IP20, h: 350mm 1200W, 230V, Dobbelt isolert (Cl. II), IP20, h: 350mmEn av markedets mest populære gjennomstrømningsovner. Overtemperatursikring med automatisk tilbakekobling. Termostat bestilles separat, koblingsboks medf......
fra 1 565,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Glamox Heating 3001 TPA1200W
Glamox Heating 3001 TPA1200W
Wi-Fi
Ja
Ja
Effekt
0.8 kW
1.0 kW
Termostat
Nei
Størrelse
Liten
Liten
Bærbar
Nei
Produktinformasjon
Glamox Heating 3001 TPA1200W – Effektiv Panelovn for Ditt Hjem
Design og Spesifikasjoner
  • Modell: 3001 TPA
  • Høyde: 350 mm
  • Bredde: 1 065 mm
  • Dybde: 84 mm
  • Farge: Hvit
  • Beskyttelsesklasse: IP20
  • Isoleringsklasse: II
  • Temperaturjustering: 5 - 35 °C