Glamox Heating 3001 TPA1500W
Glamox Heating 3001 TPA1500W
Glamox Heating 3001 TPA1500W 3001 TPA panelovn uten termostat, 1500W, 230V, Dobbelt isolert (Cl. II), IP20, h: 350mm 1500W, 230V, Dobbelt isolert (Cl. II), IP20, h: 350mmEn av markedets mest populære gjennomstrømningsovner. Overtemperatursikring med automatisk tilbakekobling. Termostat bestilles separat, koblingsboks medf......
fra 1 818,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Glamox Heating 3001 TPA1500W
Glamox Heating 3001 TPA1500W
Wi-Fi
Ja
Ja
Effekt
0.8 kW
1.0 kW
Termostat
Nei
Størrelse
Liten
Liten
Bærbar
Nei
Produktinformasjon
Glamox Heating 3001 TPA1500W – Effektiv og pålitelig panelovn
Spesifikasjoner og nøkkelfunksjoner
  • Modell: 3001 TPA1500W
  • Effekt: 1500W
  • Spenning: 230V
  • Monteringsmetode: Gulv-/veggapparat
  • Beskyttelsesklasse: IP20
  • Høyde: 350mm
  • Bredde: 1355mm
  • Dybde: 84mm
  • Isoleringsklasse: II
  • Overopphetingsvern: Ja, med automatisk tilbakekobling
  • Temperaturjustering: 5 - 35 °C