
Globen Lighting Contur 25 Taklampe Sort/ Hvit
Contur 25 Taklampe IP44 Svart/Hvit - Globen Lighting...
fra 2 099,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Globen Lighting Contur 25 Taklampe - Moderne Eleganse for Ditt Hjem
Oppgrader ditt hjem med Globen Lighting Contur 25 Taklampe i en stilig svart og hvit design. Denne takplafonden er det perfekte tilskuddet til et moderne interiør eller for de som ønsker å skape en kontrastfull atmosfære.
Stilfullt Design med Praktiske Egenskaper
- Materiale: Laget av høykvalitets glass og metall for holdbarhet og stil.
- IP44-klassifisert: Egnet for bruk i fuktige omgivelser som baderom.
- Dimbar: Mulighet for dimming med dimbar lyspære og ekstern dimmer for å skape riktig stemning.
Tekniske Spesifikasjoner
| Høyde: | 38 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Sokkel: | E27 |
| Lyspære: | 1 stk maks 60W - Ikke inkludert |
| Klasse: | II |
| IP-Grad: | IP44 |
| Materiale: | Glass, Metall |
Globen Lighting Contur 25 Taklampe kombinerer funksjonalitet med et moderne design som vil lyse opp ethvert rom. Skap den perfekte stemningen med denne elegante taklampen i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Globen Lighting Taklampe

-8%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Globen Lighting Contur 25 Taklampe Sort/ Hvit |
| Merke | Globen Lighting |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Antall i pakken | 1 st |
| Design | Baderomsbelysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 60.0 W |
| Materiale | Glass, Metall |
| Sokkel | E27 |
Mål
| Bredde | 25.0 cm |
| Dybde | 25.0 cm |
| Høyde | 38.0 cm |
Design
| Farge/materiale | Hvit, Sort |
Generelt
| Maks effekt per pære | 60 W |
| Antall pærer | 1 stk |
| Typ | Takplafonder |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 099,- den billigste prisen for Globen Lighting Contur 25 Taklampe Sort/ Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste taklampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Nordtronic Ecotech plafond Ø25 cmLumenlight Avola plafond med sensor Ø30 cmOsram Smart+ Wifi Aqua taklampe 20x20 cmOsram Smart+ Wifi Planon Frameless Sparkle plafond justerbar hvit 45x45 cm
Ecofoss TrueColor LED panel 60x60 cmOsram Smart+ Wifi Planon Rammeløs plafond justerbar hvit 120x30 cmEcofoss TC Basic panel 60x60 cm 4000KOsram Smart+ Wifi Magic plafond 2700K 6500K 45x45 cm
Ecofoss TC Basic panel 60x60 cm 3000KOsram Smart+ Wifi Orbis Magnet ceiling justerbar hvit 60x30 cm svartOsram Smart+ Wifi Orbis Magnet plafond justerbar hvit 45x45 cmPhilips Doris plafond krom
























