
Hallon Vase H 20 cm
Produktinformasjon
Oppdag Skjønnheten i Hallon Vase
La deg fortrylle av den elegante Hallon Vase H 20 cm fra Orrefors. Denne vakre vasen, designet av Anne Nilsson, er laget av gjennomsiktig glass og har en høyde på 20.0 cm.
Unikt Design med Bringebær-kuler
- Materiale: Glass
- Farge: Hvit, Transparent
- Type: Vaser
- Høyde: 20.0 cm
Med sine bringebær-kuler gir denne vasen en myk følelse med gnistrende brillians. Enten den står alene som et kunstverk eller prydet med en bukett tulipaner eller snittblomster, vil Hallon Vase H 20 cm være et strålende tillegg til ditt hjem.
Vasen kan også kombineres med andre deler i serien for å skape en helhetlig og harmonisk atmosfære.
Ta med deg naturens skjønnhet inn i hjemmet ditt med Hallon Vase H 20 cm fra Orrefors.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Orrefors Vase

Carat Klotvase liten H108mm

Orrefors Enjoy Vase/Karaffel

Squeeze Vase Klar 23 cm

Squeeze Vase Blå 34 cm

Carat Vase 24 cm

Hallon Vase H 20 cm

Carat Klotvase medium H168mm

Spesifikasjon
| Produktnavn | Hallon Vase H 20 cm |
| Merke | Orrefors |
| Farge | Hvit, Transparent |
| Type | Vaser |
| Materiale | Glass |
| Bredde | 15.5 cm |
| Diameter | 13.0 cm |
| Dybde | 15.5 cm |
| Høyde | 20.0 cm |
| Vekt | 1860.0 g |
| Lengde/høyde | 200 mm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Magnor Boblen pride vase 23 cm rød

Primula Oval Vase Smoke H 17,5 cm

Bjørn Wiinblad Eva Vase 15 cm Gul
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 969,- den billigste prisen for Hallon Vase H 20 cm blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vase for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















