
Hammer Sport Hammer Barbell 180cm
180cm Hammer vektstang , med en diameter på 30mm. Den kan bære opptil 200 kg. Selve hammerstangen veier 10,5 kg....
fra 679,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
180cm Hammer vektstang , med en diameter på 30mm. Den kan bære opptil 200 kg. Selve hammerstangen veier 10,5 kg.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Hammer Sport Hammer Barbell 180cm |
| Merke | Hammer |
| Type | Vektstang |
Spesifikasjoner
| Vektlås inkludert | Ja |
Mål
| Vektstangvekt | 10.5 kg |
| Vektstanglengde | 180.0 cm |
Type
| Type vektstang | Rett vektstang |
Størrelse
| Produktvekt | 10.5 kg |
Generelt
| Sett | Nei |
| Lengde | 180 cm |
| Diameter | 30 mm |
Populære produkter

Eleiko XF Dumbbell
1 599,-
1

Abilica FoldableRack 40
6 299,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 679,- den billigste prisen for Hammer Sport Hammer Barbell 180cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vektstenger for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Masterfit 300 Half Rack Bumper Styrkepakke 150 kgMasterfit 300 Half Rack Bumper Styrkepakke 120 kgMasterfit 200 Squat Rack Bumper Styrkepakke 150 kgMasterfit 300 Half Rack Bumper Styrkepakke 90 kg
Masterfit 200 Squat Rack Bumper Styrkepakke 120 kgMasterfit 200 Squat Rack Bumper Styrkepakke 90 kgMaster Fitness Bumperpakke 170 kg Vektstangsett bumperMaster Fitness Bumperpakke 120 kg Vektstangsett bumper
Olympisk vektstang PRO 220 cm JTC PowerThor Fitness Women's Olympic DK Bar Black Vektstang dameThor Fitness Women's Olympic WL Bar Vektstang dameThor Fitness Olympic COMP DK Bar Vektstenger










