Produktinformasjon
Opplev Harman Kardon Citation 200 Høyttaler (Grå)
La deg fortrylle av den banebrytende Harman Kardon Citation 200 høyttaleren i elegant grå utførelse. Denne bærbare smarthøyttaleren er en perfekt kombinasjon av stil og teknologi, designet for å levere enestående lydkvalitet uansett hvor du er.
Avansert Lydteknologi
- HD-lyd: Opplev fyldig og vakker lyd i høy definisjon som tar musikkopplevelsen din til nye høyder.
- 50W RMS Watt: Med kraftige 50 watt RMS gir denne høyttaleren en imponerende lydytelse.
- Batteritid: Nyt opptil 8 timer med kontinuerlig avspilling, perfekt for lange musikksesjoner.
Sophisticated Design
- Eksklusivt Materiale: Denne høyttaleren er innpakket i en førsteklasses ullblanding fra Kvadrat, som ikke bare ser bra ut, men også er smussavstøtende og flammehemmende.
- Sprutsikker: Med IPX-4-sertifisering kan du ta med deg musikken utendørs uten bekymringer.
Trådløs Tilkobling
- Bluetooth og Wi-Fi: Koble til trådløst via Bluetooth for en bærbar opplevelse eller bruk Wi-Fi for HD-lydstrømming innendørs.
- AirPlay og Chromecast: Få enkel tilgang til over 300 HD-streamingtjenester med innebygd AirPlay og Chromecast.
Med stemmeassistenten Google Assistant kan du styre høyttaleren handsfree og få hjelp i hjemmet ditt. Harman Kardon Citation 200 er den perfekte kombinasjonen av stil, ytelse og funksjonalitet, og vil berike din musikkopplevelse uansett hvor du er.
Topplisten: Harman Kardon Høyttalere

Harman Kardon Onyx Studio 8 Sort
2 399,-
1
1

Harman Kardon Citation 200 Grå
2 889,-
1
1

Harman Kardon Soundsticks 5 Hvit
3 990,-
2

Harman Kardon Luna 2 Svart
1 999,-
2

Harman Kardon Citation ONE MK3 Sort
2 689,-
1
2

Harman Kardon Citation 500 Sort
7 179,-
1
2

Harman Kardon Citation 500 Grå
5 219,-
1
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Harman Kardon Citation 200 Grå |
| Merke | Harman Kardon |
| Type | Bluetooth-høyttalere |
| Farge | Grå |
Mål
| Vekt | 2.85 kg |
Strømkilde
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 8.0 time |
Funksjoner
| Bærbar | Ja |
| Fysiske knapper | Volum |
| Smarthøyttaler | Nei |
| Multiroom | Nei |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Appstyring | Nei |
Trådløs
| AirPlay | Ja |
| AirPlay 2 | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Chromecast for musikk | Ja |
| Spotify Connect | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth-versjon | 4.2 |
Størrelse
| Bredde | 17.8 cm |
| Dybde | 17.2 cm |
| Høyde | 21.9 cm |
Frekvensrekkevidde
| Frekvensrekkevidde (min) | 40.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
Lydegenskaper
| Watt (RMS) | 50.0 W |
Populære produkter

-17%
LG SPT8 2.0 Ch Trådløse Surroundhøyttalere for Hjemmeteater
1 159,-
1 392,-
6

Samsung SWA-9200S Svart
1 509,-
1

-17%
Mackie Sr18s
2 154,-
563,-
2

Soundboks Go Sort
6 990,-
3

Edifier 2.0 R1100 Svart
969,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 889,- den billigste prisen for Harman Kardon Citation 200 Grå blant 1 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste høyttalere.
Andersson BHS B500 Bluetooth høyttaler SvartAndersson BHS B200 Bærbar Høyttaler SvartMonitor Audio Climate CL60 Par Utehøyttaler HvitHarman Kardon Luna 2 Svart
Harman Kardon Soundsticks 5 HvitSamsung Music Studio 7 HW LS71 Wi Fi speaker 2026Samsung Music Studio 5 HW LS50 Wi Fi speaker 2026Studio 57 Vibe Bluetooth høyttaler Svart
Studio 57 Pulse Bluetooth høyttaler SvartMARLEY DUO Bluetooth Høyttalersett SvartTracer Cube20 Bluetooth høyttaler SortSqueak BeatOne SQ1009 Bluetooth Karaoke høyttaler Svart













