Hertz Marine HMS10BC2 10" sub sort 2ohm - Sprutsikker IP65 500W
Oppdag Hertz Marine HMS10BC2, 10" sub sort 2ohm - Sprutsikker IP65, 500W. Dette produktet tilbyr enestående kvalitet og ytelse, ideelt for dine behov. Perfekt for både profesjonelle og hverdagsbrukere. - Varenr: HMS10BC2...
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnHertz Marine HMS10BC2 10" sub sort 2ohm - Sprutsikker IP65 500W