Hewlett Packard Enterprise 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
Hpe Smartmemory - Ddr4 - Modul - 16 Gb - Dimm 288-Pin - 2666 Mhz / Pc4-21300 - Cl19 - 1.2 V - Registrert - Ecc...
fra 6 960,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Produkttype
Laptop
Stasjonær PC
Stasjonær PC
Minnetype
SO-DIMM DDR4
DDR5
Minnekapasitet
32 GB
16 GB
32 GB
Antall minnebrikker
1
RAM per minnebrikke
16 GB
Produktinformasjon
Oppgrader din stasjonære PC med Hewlett Packard Enterprise 16GB Smart Kit
Er du på jakt etter en kraftig oppgradering til din stasjonære PC? Se ikke lenger enn Hewlett Packard Enterprise 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit. Med en imponerende minnekapasitet på 16 GB og en hastighet på 2666 MHz, gir denne minnemodulen deg den ytelsen du trenger for å håndtere selv de mest krevende oppgavene.
Spesifikasjoner som imponerer
  • Bruksområde: Stasjonær PC
  • Minnetype: DDR4
  • Minnekapasitet: 16 GB
  • Antall minnebrikker: 1
  • RAM per minnebrikke: 16 GB
  • Minnehastighet: 2666 MHz
  • Spenning: 1.2 V
  • EEC: Ja (feilretting for økt stabilitet)
  • Registrert / buffret: Ja (for bedre ytelse)
  • CAS Latency (CL): CL19
  • Farge: Grønn
Kraft og stabilitet i ett kit
Klar for fremtiden med HPE SmartMemory
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnHewlett Packard Enterprise 16GB 2Rx8 PC4-2666V-R Smart Kit
MerkeHewlett Packard Enterprise
FargeGrønn
Spesifikasjoner
ProdukttypeStasjonær PC
MinnetypeDDR4
Minnekapasitet16 GB
Antall minnebrikker1
RAM per minnebrikke16 GB
Minnehastighet2666 MHz
Spenning1.2 V
Systemspesifikk
Nei
ECC
Ja
Registrert / buffret
Ja
Lyseffekter
Nei
CAS Latency (CL)CL19
Størrelse
Bredde133, 3 mm
Høyde31 mm