
Innovation IT - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21328
Innovation It 2666 16Gb Cl16 1.2V Ld (Cl16-18-18), 16 Gb, 1 X 16 Gb, Ddr4, 2666 Mhz...
fra 489,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Innovation It 2666 16Gb Cl16 1.2V Ld (Cl16-18-18), 16 Gb, 1 X 16 Gb, Ddr4, 2666 Mhz
Topplisten: Innovation It RAM

-1%
Innovation IT 16GB DDR4 3200MHz RAM - DIMM 288-pin i Svart
1 377,-
1 384,-
3

-1%

-4%
Innovation IT 16GB DDR4 2666MHz CL19 RAM
1 323,-
1 383,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Innovation IT - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21328 |
| Merke | Innovation It |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Minnetype | DDR4 |
| Minnekapasitet | 16 GB |
| Minnehastighet | 2666 MHz |
| Spenning | 1.2 V |
| ECC | Nei |
| Lyseffekter | Nei |
Populære produkter

-76%

-3%
G.Skill Trident Z5 DDR5-6000 SL C40 DC - 32GB
1 559,-
1 599,-
3

-6%
Kingston FURY Renegade Pro DDR5-5600 C36 OC - 256GB
165 385,-
91 261,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 489,- den billigste prisen for Innovation IT - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21328 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ram for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Corsair Vengeance DDR5 6400 32GB CL32 2 pack hvit CMH32GX5M2B6400Z32WCorsair Vengeance DDR5 6400 32GB CL32 2 pack hvit CMK32GX5M2B6400Z32WKingston ValueRAM CSODIMM DDR5 6400 32GB CL52 grønn KVR64V52BS8 32Kingston ValueRAM CSODIMM DDR5 6400 32GB CL52 grønn KVR64V52BD8 32
Corsair Vengeance DDR5 6000 96GB CL36 2 pack svart CMH96GX5M2E6000C36Kingston FURY Beast DDR5 6000 32GB CL36 svart KF560C36BBE2 32HP 8GB DIMM minne 669324 B21HP DDR3L 1600 4GB SO DIMM H6Y75AA#AC3
HP DDR4 2133 8GB T0E51AACorsair Vengeance DDR5 6000 64GB CL40 svart CMK64GX5M2D6000C40Corsair Vengeance DDR5 6000 64GB CL40 2 pack svart CMH64GX5M2D6000C40QNAP DDR5 16GB DIMM 5600MHz RAM 16GDR5K0 UD 5600



















