
Intel Core i7 11700K processor - OEM Prosessor/CPU - 8 kjerner - Bulk (uten vifte)
INTEL CPU/Core i7-11700K 3.60GHZ LGA1200 Tray (CM8070804488629) - Prosessorsokkel: LGA 1200 (Socket H5) - Prosessorfrekvens: 5GHz - CPU-kjerner: 8 - CPU-tråder: 16 - Grafikk kjerne: Intel UHD Graphics 750 - Processors: FSC - CPU-familie: Intel® Core i7 - TDP: 125W - Prosessor Gen: 11th gen Intel® Core i7...
fra 3 989,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Introduserer: Intel Core i7 11700K Prosessor - OEM Bulk
Utforsk kraften til Intel Core i7 11700K prosessoren - OEM Bulk, designet for å levere imponerende ytelse og effektivitet.
Overlegen ytelse
- 8 Kjerner og 16 Tråder: Opplev sømløs multitasking og rask respons med 8 kjerner og 16 tråder.
- Kraftig Klokkefrekvens: Med en klokkefrekvens på opptil 5.0 GHz, kan du håndtere krevende oppgaver med letthet.
- Stor L3 Cache: Med en imponerende 16 MB L3 cache, får du rask tilgang til viktig data.
Teknisk Overlegenhet
- Avanserte Instruksjoner: Støtter AVX-512, AVX2, SSE4.1, SSE4.2 for optimal ytelse.
- Grafisk Kvalitet: Integrert Intel UHD Graphics 750 for flott visuell opplevelse.
- Energiforvaltning: Dynamisk frekvensjustering med Intel SpeedStep for effektiv energibruk.
Få mest mulig ut av din arbeidsstasjon med Intel Core i7 11700K prosessoren - OEM Bulk. Opplev enestående hastighet, pålitelighet og effektivitet som vil ta din databehandling til neste nivå!
Topplisten: Intel Prosessorer

Intel Core i3-14100 CPU
1 449,-
5

-5%
Intel® Core Ultra 5 245K prosessor
1 990,-
2 095,-
9

Intel Core i9-14900K CPU
5 522,-
8
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Intel-serie | Core i7 |
| Intel-modell | 11700K |
| Klockfrekvens | 3.6 GHz |
| Klockfrekvens (max) | 5.0 GHz |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| Överklockningsstöd | Nej |
| Kärnor | 8 |
| Trådar | 16 |
| L3 Cache | 16 MB |
| Tillverkningsprocess | 14 nm |
| TDP | 125 W |
| Integrerad GPU | Ja |
| Grafik | Intel UHD Graphics 750 |
| Socket | Intel Socket 1200 |
| Generasjon | Intel Rocket Lake (2021) |
| Boxed | Nej |
| Fläkt | Nej |
| PCI Express-platser | 20 |
| Virtualisering | Ja |
| Virtualiseringsteknik | Intel EPT, Intel VT-d, Intel VT-x |
| Instruksjoner | AVX-512, AVX2, SSE4.1, SSE4.2 |
| Dynamisk frekvensjustering | Intel SpeedStep |
| ECC-minnesstöd | Nej |
| Lanseringsår | 2021 |
Populære produkter

AMD Ryzen 7 5700X3D CPU
3 779,-
2

Intel Core i3-14100 CPU
1 449,-
5

AMD Ryzen 7 9800X3D
4 679,-
10

-1%
Hewlett Packard Enterprise AMD EPYC 7763 / 2.45 GHz prosessor
208 253,-
142 722,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 989,- den billigste prisen for Intel Core i7 11700K processor - OEM Prosessor/CPU - 8 kjerner - Bulk (uten vifte) blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste prosessorer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Intel Xeon 6349P 6 Core 3.60 GHz Tray CM8071506036401AMD Ryzen 7 5800XT 105W 8C 16T 4.8GHz AM4 BOX 100-100001582WOFIntel Core i3 14100T 2.7GHz OEM CM8071505092103AMD Ryzen 7 5700 AM4 8C/16T Tray 100 000000743
AMD Ryzen 5 5600X Tray CPU 3,7 GHz 6 kjerner AM4AMD Ryzen 7 5700G Prosessor 8 kjerner 3.8 GHz 16MB L3 Cache Radeon grafikk AM4 65W TrayIntel Core Ultra 7 265F AT8076806411Intel Core Ultra 5 245 AT8076806775
Intel Core Ultra 5 225 AT8076806415Intel Core Ultra 5 225F AT8076806416Intel Core Ultra 5 225F AT8076806771Intel Core Ultra 5 225 AT8076806770

















