
Intel Xeon E-2226G / 3.4 GHz processor Prosessor/CPU - 6 kjerner - 3.4 GHz - Intel LGA1151 - Intel Boxed
Intel Xeon E-2226G 3,4GHz 6 kjerner (LGA1151, med kj??ler)...
fra 4 059,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Intel Xeon E-2226G 3,4GHz 6 kjerner (LGA1151, med kj??ler)
Topplisten: Intel Prosessorer
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Intel-serie | Xeon E |
| Intel-modell | 2226G |
| Klockfrekvens | 3.4 GHz |
| Klockfrekvens (max) | 4.7 GHz |
| Turbo/Precision Boost | Ja |
| Kärnor | 6 |
| Trådar | 6 |
| L3 Cache | 12 MB |
| Tillverkningsprocess | 14 nm |
| TDP | 80 W |
| Integrerad GPU | Ja |
| Grafik | Intel UHD Graphics P630 |
| Socket | Intel Socket 1151 |
| Generasjon | Intel Coffee Lake (2017) |
| Fläkt | Ja |
| Lanseringsår | 2019 |
Populære produkter

AMD Ryzen 7 5700X3D CPU
3 739,-
2

Intel Core i3-14100 CPU
1 449,-
5

-6%
AMD Ryzen 7 9800X3D
4 689,-
4 989,-
10
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 059,- den billigste prisen for Intel Xeon E-2226G / 3.4 GHz processor Prosessor/CPU - 6 kjerner - 3.4 GHz - Intel LGA1151 - Intel Boxed blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste prosessorer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
AMD Ryzen 7 5800XT 105W 8C 16T 4.8GHz AM4 BOX 100-100001582WOFIntel Xeon 6349P 6 Core 3.60 GHz Tray CM8071506036401Intel Core i3 14100T 2.7GHz OEM CM8071505092103AMD Ryzen 7 5700 AM4 8C/16T Tray 100 000000743
AMD Ryzen 5 5600X Tray CPU 3,7 GHz 6 kjerner AM4AMD Ryzen 7 5700G Prosessor 8 kjerner 3.8 GHz 16MB L3 Cache Radeon grafikk AM4 65W TrayIntel Core i9 10900E OEM CM8070104420408Intel Core i5 14600T OEM CM8071504821019
AMD EPYC 4244P 100 100001480WOFAMD Ryzen 3000G YD3000C6FHSBXAMD EPYC 4564P 100 100001476WOFIntel Core Ultra 9 285K AT8076806419



















