Inter-Tech Argus USN90-UCB
Inter-Tech Argus USN90-UCB
Argus Usn90-Ucb - Strømadapter - Ac 110/240 V - 90 Watt...
fra 469,-
Tilgjengelig i 1 butikker
INTER-TECH Argus USN90-UCB - strømadapter - 90 watt
Siste kjente pris:
469,-
banner-image
Produktinformasjon
Inter-Tech Argus USN90-UCB - Den perfekte laderen for alle dine enheter
Kraft og fleksibilitet med Inter-Tech Argus USN90-UCB
  • Type: Lader
  • Farge: Svart
  • Spenningsområde: AC 110/240 V
  • Kraft: 90 Watt
Hvorfor velge Inter-Tech Argus USN90-UCB?
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnInter-Tech Argus USN90-UCB
MerkeInter-Tech
FargeSvart
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Høy effekt på 90W. Tillater rask lading av kraftige bærbare og nettbrett, og gjør én lader nok for flere enheter.
Panstversalt 110-240V. Arbeider med både 110V og 240V uten ekstra adapter, ideell for reiser og internasjonal bruk.