Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X100/160 mm - effektivitet i hvert hull!
Er du på jakt etter en kraftig og pålitelig bor for dine prosjekter? Se ikke lenger enn Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X100/160 mm. Dette borret er spesielt designet for å håndtere de mest krevende materialene, inkludert betong, murverk, tegl, blokk og selv granitt. Med en diameter på 6 mm og en lengde på 160 mm, gir dette borret deg all makt og presisjon du trenger for å få jobben gjort.
Unike egenskaper ved Irwin Speedhammer Plus Bor
Bor i betong med letthet!
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X100/160 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 160.0 mm |
Populære produkter
Boxer Fresesett 12 dele
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 29,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus SDS+ Betongbor Ø6 mm 160 mm blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.