Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X100/160 mm – Kvaliteten du kan stole på!
Er du på jakt etter et effektivt og pålitelig bor til dine mur- og betongprosjekter? Da er Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X100/160 mm det perfekte valget! Med en total lengde på 160 mm og en arbeidslengde på 100 mm, er dette boret designet for å takle selv de vanskeligste oppgavene.
Få jobben gjort med Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+)
Topplisten: Irwin Elektroverktøy tilbehør
Spesifikasjon
| Produktnavn | Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X100/160 mm |
| Merke | Irwin |
| Type | Bor |
| Lengde | 160.0 mm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Boxer Fresesett 12 dele
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 32,- den billigste prisen for Irwin Speedhammer Plus Ø8 mm Betongbor 160 mm for SDS+ Rotasjons Hammer blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste elektroverktøy tilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.