Laptop lader til Lenovo ADLX65NDC3A
fra 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
539,-
banner-image
Produktinformasjon
Effektiv Laptop Lader til Lenovo ADLX65NDC3A
Er du på utkikk etter en pålitelig og kraftig lader til din Lenovo laptop? Da er Laptop lader til Lenovo ADLX65NDC3A akkurat det du trenger! Denne laderen gir en imponerende kapasitet på 65 W, noe som sikrer rask og effektiv lading, slik at du alltid er klar til å ta fatt på oppgavene dine.
Tekniske spesifikasjoner
  • Volt: 20 V
  • Strøm: 3,5 A
  • Kapasitet: 65 W