Laptop lader til Lenovo ADLX65NDT3A
fra 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
539,-
banner-image
Produktinformasjon
Håndter din Lenovo med den kraftige Laptop laderen ADLX65NDT3A
Spesifikasjoner som imponererer
  • Volt: 20V
  • Strøm: 3,5A
  • Kapasitet: 65W