Laptop lader til Lenovo ADLX65NLC2A
fra 539,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
539,-
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Lenovo ADLX65NLC2A Laptop Lader - Effektiv og Pålitelig Strømtilførsel!
Trenger du en kraftig og pålitelig ladeløsning for din Lenovo laptop? Da er Lenovo ADLX65NLC2A laptop laderen akkurat det du leter etter! Denne laderen er spesialdesignet for å levere en imponerende 65 W kapasitet, slik at du kan lade opp enheten din raskt og effektivt. Med en strømstyrke på 3,5 A og en spenningsfrekvens på 20 V, kan du være sikker på at laderen din alltid er klar for å levere kraft når du trenger det mest.