
Ledvance Led Par16 Glowdim 36° 350Lm 4,5W/827 50W Gu10 Dæmpbar
Ledvance Superior Glowdim - Led-Pære For Søkelys - Form: Par16 - Gu10 - 4.5 W (Ekvivalent 50 W) - Klasse F - Varm Hvitfarge / Ekstravarmt Hvitt Lys - 1800-2700 K...
fra 74,-
Tilgjengelig i 6 butikker
Produktinformasjon
GU10-pære med GlowDim: Skap den perfekte stemningen med dimbart lys Forestill deg at du sitter i stuen etter en lang dag. Med en enkel vri på dimmeren kan du forvandle lyset fra varmhvitt til en ekstra koselig, varm glød - perfekt for avslapping. Denne GU10-spotlighten med GLOWdim-effekt er ideell for deg som ønsker fleksibilitet og stemningsfull belysning i hjemmet eller butikken. Den gir øyeblikkelig 100 % lys, krever ingen oppvarmingstid og kan enkelt erstatte tradisjonelle halogenpærer uten problemer. Dimbar GU10-pære med GLOWdim, som endrer lysfarge når den dimmes Lang levetid på opptil 15 000 timer Enkel og rask utskifting - ingen kabling er nødvendig Øyeblikkelig lys uten ventetid og høy dimmerkompatibilitet Med denne LED-spotlighten får du ikke bare et kvalitetsprodukt, men også muligheten til å skape den belysningen som passer til din hverdag.
Topplisten: Ledvance Lyspære
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Ledvance Led Par16 Glowdim 36° 350Lm 4,5W/827 50W Gu10 Dæmpbar |
| Merke | Ledvance |
| Type | LED-pærer |
Spesifikasjoner
| Sokkel | GU10 |
| Effekt | 50W |
| Egenskaper | Små lyspærer |
| Materiale | Glass |
| Form | Spot |
| Fargegjengivelse (CRI) | 80 |
Mål
| Diameter | 50mm |
Størrelse
| Lengde | 54mm |
Populære produkter

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,46
17,88
3

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
5
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 74,- den billigste prisen for Ledvance Led Par16 Glowdim 36° 350Lm 4,5W/827 50W Gu10 Dæmpbar blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Globen Lighting Lyspære E14 LED kule OpalGloben Lighting Lyspære E14 LED kule KlarGloben Lighting Lyskilde E10 LED globe 0,5 W 3 pakning Klar
Belid Belid dimbar lyskilde LED GU10 mini MR11 270lm 3000K
Normann Copenhagen Amp LED G4 lyskilde klar g4 0,4w g4 1wScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Klar 2100KScandi Essentials Lit lyskilde E5 reservepære 12V 0,6W Klar
Scandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 55V 3 pakning Klar 3WScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 34V 3 pakning Klar 3WScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 806lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 470lm Opal 3000K






















