
Ledvance Led Pin Klar 200Lm 1,5W/827 20W G4
LED-pære som forbruker ca. 80 % mindre energi og holder betydelig lenger enn en vanlig glødepære. Godt og brannsikkert alternativ og det optimale valget ut fra et miljøsynspunkt....
fra 56,13
Tilgjengelig i 7 butikker
Produktinformasjon
LED-reflektorlyskilder med pinsokkel 12V. Produktegenskaper: Kompatibel med mange konvensjonelle og elektroniske forkoblinger. LED-alternativ til 12V halogenlyskilder. Sokkel: GY6.35. Produktfordeler: Variabel bruk med likestrøm og vekselstrøm. God lysutstråling hele veien rundt. Ideell for dekorative og frittbrennende applikasjoner. Lang levetid på opptil 15 000 timer. Fire års garanti. Bruksområder: Dekorative applikasjoner. Koselig og behagelig belysning i hele hjemmet. Butikker, hoteller og restauranter. Kun utendørs bruk i egnede armaturer.
Topplisten: Ledvance Lyspære
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Ledvance Led Pin Klar 200Lm 1,5W/827 20W G4 |
| Merke | Ledvance |
| Type | LED-pærer |
| Farge | Klar |
Spesifikasjoner
| Effekt | 20W |
| Form | Stift |
| Sokkel | G4 |
| Fargegjengivelse (CRI) | 80 |
Mål
| Diameter | 12mm |
Størrelse
| Lengde | 33mm |
Populære produkter

-20%
Strands Lys Siberia XP Qube
719,-
899,-
6

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
5

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,38
17,88
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 56,13 den billigste prisen for Ledvance Led Pin Klar 200Lm 1,5W/827 20W G4 blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Globen Lighting Lyspære E14 LED kule OpalGloben Lighting Lyspære E14 LED kule KlarBelid Belid dimbar lyskilde LED GU10 mini MR11 270lm 3000KGloben Lighting Laser filament LED E27 dimbar 12,5 cm E27
Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 9,5 cm E27Normann Copenhagen Amp LED G4 lyskilde klar g4 0,4w g4 1wScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Opal 3000KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Klar 2100K
Scandi Essentials Lit lyskilde E5 reservepære 12V 0,6W KlarScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 470lm Klar 2100KScandi Essentials Lit dimbar lyskilde GU10 230lm glass 36° KlarScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 250lm filament Opal 3000K





















