
Lenovo Thinkpad L15 G3 15,6" i5,16GB 256GB SSD
Sammenligning av produkter

Produktinformasjon
Opplev Ytelse i Forretningsklassen med Lenovo Thinkpad L15 G3
Lenovo Thinkpad L15 G3 15,6" i5,16GB 256GB SSD er den ideelle bærbare PC-en for deg som krever topp ytelse og pålitelighet. Med imponerende lagringsplass på 256 GB og en Solid State Drive (SSD), vil denne bærbare PC-en gi deg lynrask tilgang til filer og programmer.
Ytelse og Produktivitet
- Drevet av Intel vPro® med 12. generasjons Intel® Core™ prosessorer
- Størrelse: 15,6 tommer skjerm
- 16 GB minne for sømløs multitasking
Sikkerhet og Tilkoblingsmuligheter
- Innebygd fingeravtrykksleser for rask og sikker pålogging
- ThinkShield-maskinvare -programvare for ekstra datasikkerhet
- Valgfri 4G LTE WWAN-tilkobling for å holde deg tilkoblet overalt
Digitalt Velvære og Pålitelighet
- Dolby Voice®-støydemping for krystallklare videokonferanser
- Glance Mirametrix®-programvare for å opprettholde god holdning og øyehelse
- MIL-STD 810H-testet for ekstrem holdbarhet under alle forhold
Med Lenovo Thinkpad L15 G3 får du ikke bare en kraftig bærbar PC, men også et pålitelig verktøy som vil hjelpe deg med å nå dine mål, enten det er på kontoret eller på farten. Opplev den ultimate kombinasjonen av ytelse, sikkerhet og pålitelighet med Lenovo.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Lenovo Laptop
Spesifikasjon
| Produktnavn | Lenovo Thinkpad L15 G3 15,6" i5,16GB 256GB SSD |
| Merke | Lenovo |
| Passer til produkt | Laptop |
| OS-versjon | Windows 11 Pro |
| Enhetstype | Laptop |
| Vannbestandig | Nei |
| Medfølgende tastatur | Ja |
| Antall HDMI-innganger | 1 |
| Antall HDMI-utganger | 1 stk |
| USB | Ja |
| USB 3.1 Gen 1 (5Gbps) | 2 stk |
| Antall USB | 4 |
| USB-drevet | Nei |
| USB-porter | 2 |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| Utgang (USB-kontakt) | Nei |
| Datatilkobling | USB |
| Eksklusiv utgave (Samlerutgave/Begrenset utgave) | Nei |
| Høyeste spenning (ut) | 9.0 V |
| Nettaggregatseffekt | 25.0 W |
| RAM | 16 GB |
| Paneltype | VA |
| Skjermstørrelse | 15.6 " |
| Oppløsning (max) | 7680x4320 |
| Antall kameraer | 1 stk |
| Ultravidvinkel-kamera | Nei |
| Antall kameraer (framside) | 1 |
| Videooppløsning (max) | 1080p (Full HD) |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Harddisktype | Solid State Drive (SSD) |
| Antall lagringsbrønner (totalt) | 1 |
| Integrert harddisk | Ja |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Chipset | Intel Core i5 |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Nei |
| Maks Ethernet-hastighet | 1 Gbit/s |
| Multiplayer-støtte | Nei |
| NVLink | Nei |
| iMac | Nei |
| PC | Nei |
| Medietype | Minnekort |
| Panelteknologi | LCD, LED |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

MSI Thin A15 B7UC-009NEU 15,6"

MacBook Pro 16 M5 Max 2026 48GB 2TB sølv

LENOVO LOQ 16APH8 RTX 4060 16"

ASUS CX1500CKA-NJ0420
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 290,- den billigste prisen for Lenovo Thinkpad L15 G3 15,6" i5,16GB 256GB SSD blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste laptop for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.




















