
LG CineBeam HF60LS Largo 2.0
DLP-projektor, LED, portabel, 1400 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, Wi-Fi / Miracast, hvit...
fra 6 679,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
DLP-projektor, LED, portabel, 1400 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, Wi-Fi / Miracast, hvit
Topplisten: LG Projektor

LG CineBeam Q HU710PB Sølv
20 259,-
1

-1%
LG CineBeam HU710P 4K DLP Projektor med 2500 ANSI Lumen Hvit
17 943,-
18 050,-
4

LG BU53RG
35 749,-
3

LG PF610P
8 749,-
1

LG ProBeam
35 359,-
1

LG CineBeam HF60LS Largo 2.0
6 679,-
1

LG HU810PW
34 039,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | LG CineBeam HF60LS Largo 2.0 |
| Merke | LG |
| Farge | Hvit |
| Modellnavn | LG HF60LS |
| Series | LG CineBeam |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 30000 time |
| Lydnivå (normal) | 34 dB |
| Lydnivå (eco) | 21 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 1.0 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 1.2 m |
Mål
| Bredde | 132.0 mm |
| Dybde | 84.0 mm |
| Høyde | 220.0 mm |
| Vekt | 1.5 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | DLP |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
Tilkoblinger
| Innganger | Ethernet, USB |
| HDMI | Ja |
| HDMI inn | 2 |
| USB inn | 2 |
| Antall HDMI | 2 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 90.0 W |
Trådløs
| Trådløs kommunikasjon | Miracast, WiDi |
| Bluetooth | Ja |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
Bilde
| Oppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Sideforfold | 16:9 |
| Støttede oppløsninger | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p |
| HDR | Nei |
| 3D | Nei |
| Lyskilde | Lampe |
| Lysstyrke ANSI | 1400 |
| Kontrast (dynamisk) | 150000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Zoom |
| Linsezoom | Manuell optisk |
| Zoomforhold (optisk) | 1.1 x |
| Linsefokus | Manuell |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 184,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-9%

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

JMGO N1S SE Hvit
8 129,-
2

-1%

Optoma UHZ55 Hvit
7 549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 679,- den billigste prisen for LG CineBeam HF60LS Largo 2.0 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektorSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektor
Sony VPL PHZ60 WUXGA Laserprojektor HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor Grå










