Milwaukee M18 FSAGF125XPDB 0X 4933478439
M18 FUEL 125 mm vinkelsliper med lavt girhus og effekt tilsvarende en 1200W nettdrevet motsvarighet. Lite vekselhus, smalt håndtak og vinklet batteri for best tilgang og brukerkomfort....
fra 4 490,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Milwaukee M18 FSAGF125XPDB 0X 4933478439
Kraft og ytelse
Utstyrt med Milwaukees innovative M18 REDLINK PLUS™-teknologi, gir denne vinkelsliperen optimal ytelse og beskyttelse mot overbelastning. Den dreier på høye omdreininger og tilbyr eksepsjonell skjære- og slipekapasitet. Med muligheten for 115 mm slipe- og skrueverktøy er den perfekt for en rekke applikasjoner, fra metallbearbeiding til flislegging.